Ostrovecký masopust 2013 – sobota 9. února

13. Leden 2013 - 12:17 Komentáře nejsou povoleny

Letošní tradiční ostrovecký masopust vychází na sobotu 9. února 2013. Masopust začne průvodem maškar po vesnici, sraz je ve 13.45 h u kapličky v Dolním Ostrovci. Během obchůzky budou u pomníku oceněny dětské masky a vyhlášena nejlepší dospělá maska v průvodu. Večer téhož dne, tedy v sobotu 9. února 2013 od 20 h v sále kulturního domu v Ostrovci bude maškarní masopustní zábava, kdy k poslechu a tanci bude hrát DJ Jan Němec. Během večera budou vyhlášeni vítězové soutěží:

  • O nejlepší masopustní občerstvení ve 21 h – odborná porota bude během masopustního průvodu hodnotit kvalitu občerstvení a vybere to nejlepší.
  • O nejlepší ostroveckou masopustní koblihu ve 22 h – nasmažte koblihy a večer v sobotu 9. února je do 21.30 h doneste do kulturního domu v Ostrovci. Soutěž není omezena věkem ani pohlavím.
  • O nejlepší masku večera ve 23 h.

O půlnoci masopustní veselí vyvrcholí zapálením slaměného panáka Masopusta a jeho vhozením do řeky Lomnice.

Všichni jste srdečně zváni!

A na závěr mapu pro mimoostrovecké:

Uzamčeno, nelze vkládat nové komentáře.